Early music in Bruges
Bestel je tickets

Early music in Bruges
Bestel je tickets
 
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008

29.07.2015

13:00 - Preselecties Internationale Wedstrijd Musica Antiqua

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

30.07.2015

10:00 - Preselecties Internationale Wedstrijd Musica Antiqua

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

31.07.2015

10:00 - Preselecties Internationale Wedstrijd Musica Antiqua

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

18:00 - Live-uitzending Klara

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge

20:00 - Il Trionfo del Tempo e del Disinganno

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Dunedin Consort ensemble, John Butt muzikale leiding, Mary Bevan sopraan, Anna Stéphany mezzo, Hilary Summers contra-alt, Ed Lyon tenor

01.08.2015

10:00 - Preslecties Internationale Wedstrijd Musica Antiqua

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

10:00 - Expo voor historische instrumenten

Belfort, Hallen Markt 7 8000 Brugge

14:00 - Fringe 1

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe 2

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

17:00 - Festivalinleiding

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Katherina Lindekens

20:00 - Media Vita

Sint-Walburgakerk Sint-Maartensplein 1 8000 Brugge
Stile Antico ensemble

22:30 - Danse Macabre

Sint-Gilliskerk Baliestraat 2 8000 Brugge
Jean Rondeau klavecimbel

02.08.2015

10:00 - Expo voor historische instrumenten

Belfort, Hallen Markt 7 8000 Brugge

11:00 - Beiaardconcert

Beiaard, Grote Markt Markt Brugge
Gert Oldenbeuving beiaard

11:30 - Danseries Macabres

Lissewege Abdij Ter Doest Ter Doeststraat 4 8380 Lissewege
Les Musiciens de Saint-Julien ensemble, François Lazarevitch artistieke leiding

12:30 - Lunch

tuin Kunstencentrum 't Vaartje Lisseweegs Vaartje 28 8380 Lissewege

14:00 - Fringe 3

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

14:30 - Dowland: A Game of Mirrors

Lissewege, kerk 8380 Lissewege
David Chevallier gitaar, Anne Magouët sopraan, Bruno Helstroffer luit

15:30 - Fringe 4

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

17:00 - Terpsichore

Lissewege, kerk 8380 Lissewege
Capriccio Stravagante Renaissance Orchestra ensemble, Skip Sempé muzikale leiding

03.08.2015

10:00 - Halve finale Internationale Wedstrijd Musica Antiqua

10:00 - Expo voor historische instrumenten

Belfort, Hallen Markt 7 8000 Brugge

11:30 - Der Tod und das Mädchen

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Edding Quartet ensemble

14:00 - Fringe 5

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe 6

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

17:00 - Fringe 7

AZ Sint-Jan Brugge Ruddershove 10 8000 Brugge

20:00 - Vanitas Vanitatum

Sint-Jakobskerk Sint-Jacobsstraat 8000 Brugge
Vox Luminis ensemble, Lionel Meunier muzikale leiding

04.08.2015

10:00 - Expo voor historische instrumenten

Belfort, Hallen Markt 7 8000 Brugge

11:30 - Rosenkranzsonaten

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Cecilia Bernardini viool, Richard Egarr klavecimbel

14:00 - Fringe 8

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe 9

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

20:00 - Pro Defunctis

Sint-Annakerk Sint-Annaplein 8000 Brugge
Cappella Amsterdam ensemble, Daniel Reuss muzikale leiding

05.08.2015

11:30 - L' Art du Clavecin

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Béatrice Martin klavecimbel

14:00 - Fringe 10

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe 11

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

17:00 - Fringe 12

AZ Sint-Jan Brugge Ruddershove 10 8000 Brugge

18:00 - Finale

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
barokorkest B'Rock ensemble

06.08.2015

11:30 - O Lamm Gottes unschuldig

O.L.V.-van-Blindekenskapel Kreupelenstraat 8 8000 Brugge
Andrea Marcon orgel

14:00 - Fringe 13

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe 14

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

20:00 - Miserere (TNBR)

Sint-Annakerk Sint-Annaplein 8000 Brugge
Aton'&Armide ensemble, Benjamin Glorieux artistieke leiding & cello, Lore Binon sopraan, Maarten Craeynest sound design, Gelegenheidskoor van zusters uit Brugge

22:30 - Leçons de Ténèbres

Sint-Gilliskerk Baliestraat 2 8000 Brugge
Les Timbres ensemble, Elodie Fonnard sopraan

07.08.2015

11:30 - Meeresstille/Glückliche Fahrt

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Anna-Lena Perenthaler cello, Lauriane Follonier pianoforte

14:00 - Fringe 15

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe 16

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

17:00 - Fringe 17

AZ Sint-Jan Brugge Ruddershove 10 8000 Brugge

20:00 - In Furore

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
barokorkest B'Rock ensemble, Mary-Ellen Nesi mezzo, Dmitry Sinkovsky viool

22:30 - Gaspard de la Nuit

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Natacha Kudritskaya piano

08.08.2015

11:00 - Beiaardconcert

Beiaard, Grote Markt Markt Brugge
Frank Deleu beiaard

20:00 - Concert Royal de la Nuit

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Ensemble Correspondances ensemble

09.08.2015

10:00 - Vélo Baroque

Brugge / Ommeland

10:00 - Royal Wind Music

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Royal Wind Music ensemble

10:45 - Duo Rydberg & Langbäcka

Het Entrepot Binnenweg 4 8000 Brugge

11:30 - O' Brass

Aan de Plas Blankenbergse Dijk 75 8000 Brugge
O'Brass

12:00 - Picknick Vélo Baroque

Brugge / Ommeland

13:00 - Mare Nostrum

Kerk Zuienkerke Kerkstraat 8377 Zuienkerke
Mare Nostrum ensemble

14:30 - Duo Sato & Raskin

Kerk Meetkerke Dorpweg 92 8377 Meetkerke
Naomi Sato sho, An Raskin accordeon

16:00 - Bucher & Foccroulle

Ryelandtzaal Achiel Van Ackerplein 1 8000 Brugge
Manuela Bucher vedel, Geneviève Foccroulle piano

17:00 - Les Passions de l'Ame

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Les Passions de l' Ame ensemble

Festival Van Vlaanderen Brugge

Ontvang alle nieuws in je mailbox

Festival Van Vlaanderen Brugge

Ontvang alle nieuws in je mailbox