Nieuws

MA Festival steunt

verschenen op:
Tue
02.06.2026
Bij het aankopen van je tickets voor MA Festival kan je steeds een gift doen voor een goed doel. Dit jaar kan je zo de Brugse inclusiekoren Cantare Continua en Cantare con Amore steunen met een bijdrage.

De Brugse inclusiekoren Cantare Continua en Cantare con Amore zijn koren voor mensen met dementie, hun mantelzorgers en vrijwilligers enerzijds en voor mensen met en zonder beperking anderzijds, maar bovenal zijn het koren voor mensen met een hart voor zingen en voor elkaar.

De inclusiekoren werden opgericht door Elke Poppe. Tweewekelijks komen de leden samen om een repertoire met Nederlandstalige werken, wereldliederen, themaliederen en inclusie-werken voor koren te repeteren. Het koor staat open voor iedereen die zin heeft om te zingen, mensen met en zonder beperking, jong en oud. Ook kinderen, jongeren, familie en vrienden worden uitgenodigd om mee te zingen en deel te nemen aan de sociale activiteiten.

Cantare con Amore en Cantare Continua zijn projecten van Speling vzw, een inclusieve vereniging waar iedereen welkom is en deel kan nemen aan het aanbod. Een gedreven groep van professionele vrijwilligers timmert gestaag aan de weg, een weg waar één en één meer is dan twee. Ze brengen door hun inclusieve projecten personen uit diverse hoeken van de maatschappij samen. Hun doel is om te focussen op de talenten en sterktes van de deelnemers. Zo implementeren ze de emancipatorische gedachte in hun aanpak, begeleidingen en activiteiten.

Zingen gaat verder: het brengt mensen samen, het schept verbinding en opent een nieuwe vorm van communicatie. Zingen blijft: Het raakt, ontroert, leeft voort in ons collectief én persoonlijke geheugen, roept herinneringen op en brengt emoties tot leven. Dementie, fysieke of mentale beperkingen houden ons niet tegen om te zingen.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Bedankt! Je bent nu ingeschreven.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Volg ons online!